Osvetlenie verejných, kancelárskych a komerčných priestorov

Osvetľovacia technológia LED
Vytvorená na Slovensku s kvalitou zodpovedajúcou európskemu štandardu

Reklama

PALCO IT, s.r.o. | Riadenie osvetlenia telocvične
Osvetlenie telocvične o rozmeroch 36x18m s výškou stropnej konštrukcie 9m je pomerne veľká výzva v tom:, že takmer 6000m3 priestoru je potrebné osvetliť čo najrovnomernejšie, aby komfort prevádzania činnosti v telocvični bol čo najvyšší.
PALCO IT, s.r.o. | Spoľahlivosť elektronických zariadení
Poruchy elektronických zariadení majú v závislosti od času exponenciálnu distribúciu. Teda MTBF určuje dobu v hodinách, kedy je 63% pravdepodobnosť poruchy elektronického zariadenia. Spoľahlivosť elektronických zariadení nazývame, pravdepodobnosť, že elektronické zariadenie uspokojivo pracuje pod špecifikovanými technickými podmienkami po určitú časovú periódu.
Tento web vyuziva subory Cookie, ktore zhromazdujeme o tom ako pouzivate nasu stranku. Tieto informacie vyuzivame na zostavovanie sprav, a pomahaju nam zlepsit nase stranky a urobit ich privetivejsie pre pouzivatelov a sledovat, ci funguju spravne. Tato webova stranka vyuziva niekolko Google sluzieb na zhromazdovanie informacii: Google Analytics, Google Search Console, Google AdSense, Google My Business, Google Play Console.
Suhlasim Nesuhlasim