Logo
PRÍSPEVKY
návod na zisk, riadenie osvetlenia, kvalita svetla
AndroLit LED svietidlo

AndroLit PALCO IT ©16 – Diaľkovo ovládané svietidlá pre každého. Prístupné v každej domácnosti, v kancelárií, priemyselnej hale, pouličnom osvetlení. Ovládateľné z ľubovoľného Android zariadenia Mobil, Tablet, TV, Hodinky. Zabezpečuje: bezdrôtové obojsmerné ovládanie, riadenie a reguláciu. Funkcie: časový a osvetľovací manažment, manažment umelej polnoci a prístupu osôb. Diaľková správa: vyhodnotenie úspory elektrickej energie, návratu investície, ročného výnosu z investície.

Diaľková správa farebných LED svietidiel PALCO IT. Diaľkové ovládanie farebných LED svietidiel PALCO IT, pomocou Android zariadenia s rozhraním Bluetooth. Nastavenie svetelného toku pre jednotlivé farebné RGB kanály v rozsahu 0% až 100%. Aplikácia obsahuje 4 nezávislé farebné scény vyberateľné tlačidlami 1 až 4. Tlačidlom SET sa úrovne svetelného toku jednotlivých RGB kanálov zapíšu do nonvolatilnej pamäte EEPROM LED predradníka a súčasne pre príslušný vybraný motív, do Android zariadenia. Tlačidlom DEMO sa spustí farebná demo iluminácia s minútovým cyklom. Opätovným stlačením sa demo vypne.

Technické parametre zariadenia:

NÁZOV PARAMETER
Príkon 8W až 44W
Účinnosť 120lm/W s difúzorom
CCT 2700K až 4000K
CRI 85 až 90
Dimovanie 8W až 16W 0% až 100%
Dimovanie 32W až 44W 10% až 100%
Kľudový stav do 1W
Živostnosť 40 000hodín


Kopírovanie, opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu stránky bez predchádzajúceho písomného súhlasu majiteľa je výslovne zakázané.
Najpozerateľnejšie